Patronka Clubu

Zuzana Křížová

Světelná průvodkyně ženstvím.

Světelná průvodkyně ženstvím.

Léčivé rituály posvátné sexuality, vědomé masáže a péče pro ženy.

Zuzka říká...

Vždycky jsem cítila přirozenost ženské sexuality, zároveň jsem ale vnímala, jak je okolo mě prezentována a nebyla jsem s tím úplně v souladu, protože jsem to cítila jinak. Začala jsem ji zkoumat skrz jemnost, něhu a čím víc jsem šla touto cestou, tím víc jsem si uvědomovala, jak velká síla je právě v této jemnosti, jak se s ní dá pracovat a kolik rozkoše je v těle ukryto!
Moje cesta k léčivým rituálům a masážím byla dost klikatá. Od studia na taneční konzervatoři, kdy jsem se chtěla stát baletkou, přes dlouhá studia všeobecného lékařství, kde jsem nakonec načerpala potřebné vědomosti k lidskému tělu a jeho orgasmickému potenciálu, až po rekvalifikační masérský kurz, kde jsem znovu našla lásku k vědomému doteku. V průběhu toho všeho jsem se věnovala ženským tématům a díky výcviku kněžek jsem objevila kouzlo ženské péče, výživy a bezpodmínečného přijetí ženské komunity. S hlubším porozuměním svého ženství jsem začala objevovat potenciál své esence a začala jsem provázet ženy něžnou cestou k objevení svojí sexuality, smyslnosti a rozkoše. A protože jsem zjistila, jak mocná je v tomto směru hravost, otevřela jsem si obchůdek, Sebeláskování, s vibrujícími něžnostmi pro ženy a s nádherným organickým spodním prádlem!
Cítím, že přišel čas, kdy se ženy znovu staví do svojí síly, probouzí v sobě tu DIVOženku, která zná svoji hodnotu a která nás nabádá k tomu, abychom objevovaly tu naši ženskou esenci se vším všudy. Se všemi mocnými dary, které v sobě máme a vede nás tak, abychom si jich začaly být nejen vědomy, ale abychom je začaly používat. Protože ten nejvíc magický nástroj, který tady máme k dispozici, je naše tělo. A skrz tělo můžeme manifestovat věci, o kterých se nám ani nesnilo!

Léčivé rituály ženské sexuality

Cílem rituálu je uvolnění přirozeného toku ženské síly v těle a podpora všech aspektů ženství. Součástí rituálu je zlatý léčivý symbol na míru každé ženě.

Vědomá masáž, péče a podpora pro ženy

Často jsme v životě nedomazlené a málo se vzájemně dotýkáme, ale také se spousty míst nedotýkáme vůbec, protože je buď podvědomě nebo i vědomě odmítáme. Skrz dotek přijímáš SEBE. Vědomý, LÁSKYplný dotek ve spojení s jasným a čistým záměrem dokáže rozpouštět, vyživovat a uzdravovat.

Ženské kruhy

Síla sesterství, která drží prostor pro sdílení témat, která jsou zrovna aktuální a je potřeba se na ně zaměřit, abychom se mohly posunout tam, kam potřebujeme.